Zapraszamy do udziału w Drużynowych Zawodach w Biegu na Orientację – Świnoujście 29.09.2017 r. Park Zdrojowy

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-15 lat do wzięcia udziału w II Nadbałtyckich Drużynowych Zawodach w Biegu na Orientację, które odbędą się w Świnoujściu w Parku Zdrojowym w dn. 29 września 2017 r.

W imprezie mogą wziąć udział drużyny 5-osobowe, które prześlą swoje zgłoszenie do Organizatora do dn. 26.09.2017 r. na adres szczecin.karol@wp.pl.

Dla uczestników Biegu przewidziane są dyplomy, medale, puchary oraz gadżety sportowe przekazane w ramach akcji Be Active Europejskiego Tygodnia Sportu. Każdy uczestnik ma zapewniony prowiant i wodę.

Imprezę pod względem technicznym i logistycznym wspierają profesjonaliści, którzy dysponują odpowiednim sprzętem do oznakowania i pomiaru trasy.

W załączeniu:
1. Regulamin imprezy Regulamin imprezy II NBnO — aktualizacja 2. Formularz zgłoszeniowy Formularz-zgłoszeniowy- biegi na orientację II — na 5.